Haber

Kuruluş Osman ve Arka Sokaklar’ın sevilen oyuncuları Alparslan Büyük Selçuklu’ya geliyor!

Oyunculuk deneyimini ilk kez Şahin Doğu dizisi ile kazanan ve ‘Ezgi’ karakteriyle geniş kitleler tarafından beğeni kazanan Aslıhan Karalar hayranlarını sevindirecek bir haberle geldi. Son olarak Kuruluş Osman dizisinde oyunculuğunu gösterme fırsatı bulan ve ‘Burçin’ karakteriyle adından söz ettiren Aslıhan Karalar, bir başka tarihi dizi ile yeniden kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Oyunculuğun yanı sıra modelliğiyle de tanınan Aslıhan Karalar, bu kez TRT1’in rekortmen dizisi Büyük Selçuklu Alparslan’da ‘Ermeni Prensesi’ karakteriyle ekranlara gelecek.

2021 yılında Art Sokaklar ekibine dahil olarak oyunculuk mesleğine ilk adımı atan Deniz Çatalbaş, tüm kategorilerde başarılara imza atan Alparslan Büyük Selçuklu ailesine de adını yazdırdı. Sanat Sokaklar dizisindeki ‘Aslı Komiser’ rolüyle dikkatleri üzerine çeken, hem model hem de sporcu kimliğiyle tanınan Deniz Çatalbaş’ın Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde hangi karakteri canlandıracağı belli oldu. Genç oyuncu, Diogenes karakterinin sağ kolu olan ‘Iraz Komutan’ rolüyle seyirciyi ekran başına toplayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu